GALAKTICKÁ KRÁSKA

      Téma je motivovaná predstavami o galaktickej kráske pochádzajúcej z vesmíru. Ľudstvo bolo od nepamäti fascinované hviezdami, galaxiami a vesmírom. Galaxia je hviezdna sústava, zložená z hviezd, hviezdokôp, hmlovín, medzihviezdnym prachom, plynmi a tmavej hmoty. Preto v danej téme sa fantázii a kreativite medze nekladú. 

Skús to s ULTRA VIOLET make upom 

      Majstrovstvá Slovenskej republiky v make upe pre rok 2018 ULTRA VIOLET make up je trendom poslednej sezóny. Líčenie vo všetkých farbách fialovej. Hodí sa každej žene s ohľadom na rôzne odtiene. V tejto téme nie sú žiadne hranice. „Skús to s ULTRA VIOLET make upom" je téma, s ktorou sa dokáže pohrať každá vizážistka. Použite fantáziu a dolaďte modelku k fialovej. Nezabúdajte na to, že všetkého veľa škodí. To znamená, že tak ako vo všetkom, ani v líčení s fialovou to netreba preháňať. Berte ohľad na tvár modelky jej image a styling. 

KA1

 

KA2